Get Adobe Flash player

Новини сайту

Сайт знаходиться на стадії розробки і наповнення

Звернення президента Асоціації «Карбон» в Україні

Шановні колеги !


      Хімічний елемент Карбон (Вуглець), прості сполуки та речовини на його основі постійно привертають увагу фахівців в галузі природничих наук – хімії, фізики, матеріалознавства, геології, біології та медицини. Виключна роль вуглецю для органічного світу безперечна, але й «неорганічний» вуглець є не менш цікавим, різноманітним і дивовижним. Дійсно, ні один з елементів Періодичної системи не утворює такого широкого розмаїття простих речовин, що мають фізичні форми і властивості, характерні як для аморфного, так і для кристалічного стану. Серед них можна зустріти діелектрики і напівпровідники, матеріали з металевою провідністю, діа- та парамагнетизмом, надтвердістю та суперпластичністю, надзвичайною теплопровідністю та надвисокою теплоізоляційною здатністю, компактністю й високою дисперсністю, найбільш розвинутою серед адсорбентів поруватістю і питомою поверхнею, еталонною прозорістю та абсолютною непрозорістю (абсолютно чорне тіло).

Детальніше...

Інформаційне повідомлення про створення громадської організації «Асоціація «Карбон» в Україні»

  

 Інформаційне повідомлення про створення

громадської організації

«Асоціація «Карбон» в Україні»

            Громадська організація «Асоціація «Карбон» в Україні» створена 7 квітня 2009 року рішенням Установчих зборів спеціалістів у галузі синтезу, модифікації та вивчення властивостей вуглецевих матеріалів. Асоціація зареєстрована Міністерством юстиції України (Свідоцтво № 0079-2009 Г.О., від 25 травня 2009 р.).

 Доцільність заснування цієї організації зумовлена стрімким розвитком у світі досліджень різних видів вуглецю. Це, зокрема, стосується створення вуглецевих наноматеріалів та їх використання як підсилюючих компонентів у полімерних композитах, металах та сплавах. Також це стосується конструювання й вивчення принципово нових елементів електронної техніки, сорбентів і каталізаторів, ефективних лікарських засобів, медичного наноінструментарію  тощо. 

Детальніше...